Fjalë Kyçe

Publikohen pamjet e personit që i vuri zjarrin vetes në afërsi të Shtëpisë së Bardhë

Publikohen pamjet e personit që i vuri zjarrin vetes në afërsi të Shtëpisë së Bardhë

Fillimisht u mendua se bëhej fjalë për një truk, por kur u shfaq policia u mësua e vërteta.

Një person i ka vënë zjarrin vetës afër lëndinës së Shtëpisë së Bardhë në Uashington ditën e sotme.

Menjëherë pas kësaj, shërbimet emergjente kanë nxituar në vendin e ngjarjes dhe kanë rrethuar rrugët pranë rezidencës së Donald Trump, transmeton lajmi.net.

Gjendja shëndetësore e personit thuhet të jetë kritike.

Këto janë pamjet e publikuara nga vendi i ngjarjes.