Fjalë Kyçe

I vihet flaka një veture në Prishtinë

I vihet flaka një veture në Prishtinë

Një femër ka raportuar në polici se disa persona të panjohur qëllimisht dyshohet t’ia kenë vënë zjarrin veturës me targa vendore të cilën e kishte në posedim, ndërsa vetura është pronë e një mashkulli, njofton Klan Kosova.

Në vendin e ngjarjes kanë dalë njësitë policore dhe zjarrfikësit të cilët e kanë shuar zjarrin.

Ngjarja ka ndodhur në lagjen Emshir në Prishtinë.