Fjalë Kyçe

Plaçkitet një barnatore në Prishtinë

Plaçkitet një barnatore në Prishtinë

Një barnatore në Prishtinë është plaçkitur dje.

Një punonjëse ka raportuar në polici se derisa ka qenë duke punuar në vendin e punës në barnatore, aty ka hyrë një person i panjohur i maskuar dhe i armatosur, i cili nën kërcënim të armës ka arritur t’i grabisë para të gatshme.

Në vendin e ngjarjes kanë dalë njësitë përkatëse policore, njofton PK, përcjell lajmi.net.

“Viktima femër K/Shqiptare ka raportuar se derisa ka qenë duke punuar në vendin e punës në barnatore, aty ka hyrë një person i panjohur i maskuar dhe i armatosur, i cili nën kërcënim të armës ka arritur t’i grabisë  para të gatshme. Në vendin e ngjarjes kanë dalë njësitë përkatëse policore”, thuhet në raportin e Policisë.