Fjalë Kyçe

Vetura humb kontrollin në autostradën Shkup – Ferizaj

Vetura humb kontrollin në autostradën Shkup – Ferizaj

Një aksident ka ndodhur sot në autostrandën Ferizaj – Shkup, transmeton Gazeta Metro.

Këtë e ka konfirmuar për Gazetën Metro zëdhënësi i Policisë, Daut Hoxha.

Hoxha ka thënë se një automjet ka humbur kontrollin dhe si pasojë e mospërshtatjes së kushteve të rrugës.

Ai ka shtuar se nuk ka persona të lënduar.

“Një automjet ka humbur kontrollin dhe si pasojë e mos-pershtatjës së kushteve në rrugë, por nuk ka persona të lënduar. Në këtë incident është përfshirë vetem nje veturë”, ka thënë Hoxha.