Fjalë Kyçe

Demi Rose ‘tërbon’ ndjekësit, pozon gjoksin në të brendshme e shtrirë në shtrat

Demi Rose ‘tërbon’ ndjekësit, pozon gjoksin në të brendshme e shtrirë në shtrat

Modelja e njohur Demi Rose, ka çmendur të gjithë me pozën e saj, shkruan GazetaAlo.

Të shumta janë fotot me bikini që ajo i publikon në Instagram, por duket që kjo e fundit i tejkalon pritshmëritë e modeles.

Ajo ka publikuar një imazh, teksa pozon e shtrirë në të brendshme, dhe ajo që tërheq vëmendjen është gjoksi i saj bombastik.