Fjalë Kyçe

Destinacioni i radhës që Tayna po viziton

Destinacioni i radhës që Tayna po viziton

Tayna krah sukseseve po gjen kohë edhe për pushime.

Tayna para pak ditësh u kthye nga një vizitë në Stamboll, dhe reperja vetëm publikoi ‘Freestylen’ dhe iku sërish për disa ditë pushimi, shkruan lajmi.net.

Ajo ka publikuar disa imazhe nga udhëtimi i saj në Austri, ku është shfaqur mjaft joshëse në imazhet e publikuara, arsye e kësaj vizite nuk dihet nëse është vetëm për pushim, ndoshta rep-artistja po përgatit tjetër projekt.

Kujtojmë gjatë mbrëmjes së shtunës, Tayna ‘kalli’ rrjetin duke publikuar një ‘freestyle’ ku edhe një herë vë në pah talentin e saj në këtë zhanër muzikor.