Fjalë Kyçe

Era Istrefi ka shumë vapë, gati i del gjoksi në shesh me këtë veshje

Era Istrefi ka shumë vapë, gati i del gjoksi në shesh me këtë veshje

Era Istrefi ka provokuar keq fansat me paraqitjen e fundit.

Era Istrefi ka ndarë me ndjekësit disa imazhe në rrjete sociale, në të cilat u shfaq shumë e ‘nxehtë’, shkruan lajmi.net.

Këngëtarja kishte veshur një minifund dhe një bluzë shumë të shkurtër, në të cilën gati i doli i gjithë gjoksi.

Era dukej me shumë stil dhe në top-formë në këto fotografi, ndërsa shkruan “Nuk do ta shpenzoj kohën time”.

Për ndryshe, këngëtarja gjatë ditës së djeshme ka publikuar projekin e ri, të cilin e solli në bashkëpunim me artistin rus, Sayonara Boy.