Fjalë Kyçe

Fjolla publikon imazhe atraktive nga pushimet

Fjolla publikon imazhe atraktive nga pushimet

Ajo është njëra nga artistet më të pëlqyera shqiptare dhe jo më kot.

Fjala është për këngëtaren Fjolla Morina, e cila rrëmben vëmendje thuajse me çdo postim të saj.

Biletat e Barileva Turist nga tani mund t’i bleni në pikat e CAPITAL RIA

Këto ditë, 33-vjeçarja është duke i shijuar pushimet me familjen, ku si destinacion ka zgjedhur Malin e Zi.