Fjalë Kyçe

Flaka Krelani së shpejti duet me reperin amerikan?

Flaka Krelani së shpejti duet me reperin amerikan?

Flaka Krelani pritet të kthehet në skenë me një bashkëpunim.

Flaka Krelani ka disa muaj tashmë që nga publikimi i këngës ‘Slay’ që nuk ka sjellë diçka të re për adhuruesit e muzikës së saj, shkruan lajmi.net.

Por këngëtarja së shpejti do publikoj një bashkëpunim që rrallë kush e kishte pritur.

Bëhet fjalë për një duet me reperin amerikan Young Noble.

“E lumtur të ju njoftoj se PLAYA vjen në bashkëpunim me një prej artistëve më të mirë të të gjitha kohërave në Hip Hop Young Noble, një prej anëtarëve të grupit Outlaw, besoj që jeni gati”.

“Unë u rrita duke dëgjuar 2Pac, Outlawz, dhe kjo është një ëndërr e imja e bërë realitet. Faleminderit Young Noble që e realizove, ju vlerësoj shumë dhe ju dua. Premiera të shtunën ora 18:00”, ka shkruar Flaka në postimin e bërë.

View this post on Instagram

Happy to announce PLAYA featuring with one of the most greatest HIP HOP artist of all time YOUNG NOBLE, one of the members of Hip Hop group OUTLAW, YOU GUYS ALREADY KNOWWWW… I grew up listening to 2Pac, OUTLAW, and this is really a dream come tru! Thank you @young_noble for being so down to earth first of all, and making it happen, I do appreciate you and always love you! REAL RECOGNIZE REAL! • PREMIERA TE SHTUNEN 18:00 STAY TUNED • SATURDAY • 18:00 Beat by: @i.am.max_ Studio recording: @j2lrecords @xhimiondebeat_official Video: @infilms_ Director: @pellumbrraci Styling: @donamatoshiofficial @egzonkazagiqiofficial Hair & Makeup : @taulantdritastudio @blertanails @young_noble @outlawuniversity #playa

A post shared by Flaka Krelani (@flaka.krelani) on