Fjalë Kyçe

Franceska habit me veprimin që bën në mes të plazhit

Franceska habit me veprimin që bën në mes të plazhit

Franceska Jaçe bie ndesh me ligjin e Shqipërisë.

Pas klipit me Capital T, Franceska Jaçe i ka gjetur vetes kohë për disa ditë pushimi të cilat po i kalon në bregdetin shqiptar, shkruan lajmi.net.

Ish banorja e ‘Big Brother’ ka habitur të gjithë me veprimin e bërë, ajo shihet duke tymosur hashash mes të plazhit ku prezent janë edhe pushues të tjerë dhe për këtë asaj nuk i bëhet vonë fare.

Në fotografitë e siguruara nga NewsBomb, ajo shihet me një cigare hashashi në dorë, dhe ky veprim i Franceskas është i dënueshëm nga ligji i Republikës së Shqipërisë.