Fjalë Kyçe

Gili ka publikuar këngën e saj më të re “Fustani” (VIDEO)

Gili ka publikuar këngën e saj më të re “Fustani” (VIDEO)

Këngëtarja e mirënjohur shqiptare, Gili ka publikuar këngën e saj më të re “Fustani”.

Tekstin dhe muzikën e kësaj kënge e ka bërë Ilir Berani, derisa orkestrimin e ka bërë Florent Boshnjaku.

“Fustani”, vjen me videoklip, i realizuar në Prishtinë, të cilin e ka punuar produksioni Labia.

https://m.youtube.com/watch?v=DBRF3CFYlBI