Fjalë Kyçe

Kylie Jenner vë në pah linjat perfektë në fotosesionin e fundit

Kylie Jenner vë në pah linjat perfektë në fotosesionin e fundit

Kylie Jenner është një nga personat më të ndjekur në Instagram.

Kylie Jenner është mjaft aktive në rrjete sociale, ajo gjatë ditës së hënë me ndjekësit e saj ndau imazhe nga fotosesioni i fundit ku shfaqet mjaft joshëse, shkruan lajmi.net.

Ajo ishte paraqitur në të brendshme dhe shihet duke u mbajtur në një litar.

Përndryshe, sa i përket jetës private ka muaj që Kylie i ka dhënë fund lidhjes me Travis Scott me të cilin kanë edhe një vajzë me emrin Stormi.

View this post on Instagram

tangled ☁️

A post shared by Kylie ✨ (@kyliejenner) on