Fjalë Kyçe

Nusja e Rashicës zbukurohet edhe më shumë nga shtatzënia

Nusja e Rashicës zbukurohet edhe më shumë nga shtatzënia

Milot Rashica dhe gruaja e tij, Belkiza po shijojnë ditët më të bukura së bashku.

Dyshja shumë shpesh shfaqen përkrahë njëri tjetrin, duke jetuar një jetë lukzose, shkruan Kosovarja.

Disa ditë më parë ata kanë bërë të ditur që janë në pritje të fëmijës së parë, e këto ditë Belkizes i vërehet dukshëm një ndryshim në fytyrë.

Në foton që ka publikuar së fundmi, po shkëlqen me stilin e saj të veçantë.

Kjo foto tregon që Belkizen e ka ndryshuar mjaft shumë shtatzënia.