Fjalë Kyçe

Rovena Dilo të hënë sjell video projektin e ri muzikor

Rovena Dilo të hënë sjell video projektin e ri muzikor

Kanë kaluar pothuajse shtatë-tetë muaj që kurrë e ka sjell këngën e fundit.

Bëhet fjalë për Rovena Dilon, e cila duket se shumë shpejt do të vjen me një video projekt të ri muzikor.

Ajo përmes llogarisë personale në Instagram ka treguar edhe datën se kur do të publikohet kënga më e re e artistes.

“Do të çmend…Videoklipi im më i ri publikohet të hënën në kanalin tim zyrtar në YouTube”, ka shkruar ajo ndër të tjerash në rrjetet sociale.

Projekti i ri muzikor në bashkëpunim me Adrian Hilën dhe videoproduksionin e Altin Celmetas”.

Ajo ndër të tjerash ka treguar se kënga do të jetë një baladë me motive ballkanike shumë ndryshe nga të tjerat.

Ndryshe, Dilo theksojmë se gjatë verës ka mbajtur disa koncerte anembanë Shqipërisë, ku u prit mirë prej publikut.