Fjalë Kyçe

Tayna ‘çmend’ publikun me lëvizje provokuese (VIDEO)

Tayna ‘çmend’ publikun me lëvizje provokuese (VIDEO)

Tayna ka provokuar publikun tej mase në një koncert që ka mbajtur në Tiranë.

Reperja Tayna e cila së fundmi ka qenë emri më i komentuar në mediat rozë ka nisur që çdo herë e më shumë të shfaqet provokative nëpër daljet e saj.

Në pamjet e fundit që ka publikuara në InstaStory, Tayna shihet duke bërë lëvizje provokuese në sy të publikut në Tiranë.

Përveç që ka provokuar publikun, ajo ka vendosur që të provokojë edhe ndjekësit e saj në rrjetet sociale që i ka në numër të madh.

Projketi i fundit i saj titullohet ‘Sorry’, i cili u publikua dje dhe ka arritur të marrë afër 300 mijë klikime.