Fjalë Kyçe

Loriana e bronztë, ky është reagimi i Driton Kukës

Loriana e bronztë, ky është reagimi i Driton Kukës

Loriana Kuka është stolisur me medalje të bronztë në Lojërat Evropiane Minsk 2019, shkruan Gazeta Alo.

Është kjo medalja e tretë e Kosovës në Lojërat Evropiane Minsk 2019, pas të artës së Majlinda Kelmendit, të argjendtës së Nora Gjakovës dhe të bronztës së Loriana Kukës.

Pas këtij triumfi ka reaguar trajneri i super skuadrês së xhudos sonë Driton Kuka.

Ky është reagimi i Kukës.