Fjalë Kyçe

Neymar në Real Madrid apo Barcelonë?

Neymar në Real Madrid apo Barcelonë?

Shpresat e Barcelonës për të nënshkruar me Neymar mbesin të hapura.

Lojtari po kërkon largimin nga PSG dy vjet pas transferimit, dhe e ardhmja e tij shihet në La Liga.

Sipas Gerard Romero të RAC1, shpresat e Barcelonës për të nënshkruar me Neymar do të vazhdojnë të jenë të hapura edhe në orët e ardhshme, përcjell lajmi.net.

PSG mendohet se ka pranuar largimin e Neymar, por janë ende në pritje të asaj që vlerësojnë se është një ofertë e pranueshme nga Barcelona apo Real Madrid.

Duket se saga më e madhe e kësaj vere, po shkon drejt fundit.