Fjalë Kyçe

Sonte në Kupën e Amerikës luhet kjo përballje

Sonte në Kupën e Amerikës luhet kjo përballje

Sonte në kuadër të grupit B, në Kupën e Amerikës luhet një super përballje, shkruan Gazeta Alo.

Paraguaji dhe Katari do të takohen sonte me fillim nga ora 21:00.

Ndeshja tjetër e këtij grupi ndërmjet Argjentinës dhe Kolumbisë është zhvilluar mbrëmë.

Fitore ka shënuar Kolumbia me rezultatin 2:0. /Gazeta Alo