Fjalë Kyçe

Zidane merr vendimin për të ardhmen

Zidane merr vendimin për të ardhmen

Zinedine Zidane kaloi një javë mjaft të vështirë.

Trajneri francez la në emergjencë kampin stërvitor të Real Madrid-it në Kanada, pasi vëllai i tij u nda nga jeta. 

Mediet spanjolle bëjnë me dije se Zidane është kthyer me skuadrën.

Ai ka mbërritur të hënën në Kanada dhe ditën e sotme do të drejtojë stërvitjen e skuadrës.  

Ai do të takohet me lojtarët dhe do të drejtojë seancën stërvitore.

Numri një i stolit i rikthehet menjëherë punës, pavarësisht momentit të vështirë që ndodhet.