Fjalë Kyçe

Zyrtarisht Genc Sermaxhaj ka pranuar detyrën si trajner në kategorinë U-19 te skuadra e Dritës

Zyrtarisht Genc Sermaxhaj ka pranuar detyrën si trajner në kategorinë U-19 te skuadra e Dritës

Zyrtarisht Genc Sermaxhaj ka pranuar detyrën si trajner në kategorinë U-19.

Pas një viti të suksesshëm me grupmoshën U15, të FC Drita, tani Sermaxhaj është emëruar trajner i ekipit të Juniorëve U19, për sezonin e ri 2019/20.

Pregatitjet kanë filluar dhe do të përpiqemi maksimalisht të arrijmë objektivat tona!